Blog > Komentarze do wpisu

Subtelne koki ślubne

Kok to naprawdę wyjątkowa fryzura. Niecodzienna (ponieważ niewiele osób potrafi zrobić sobie takie uczesanie bez pomocy fryzjerki), elegancka i uwodzicielska (ładnie ekponuje kobiecą szyję). Stąd popularność koków jako uczesania na wielkie wyjścia np. na ślub i wesele.

Kok może przybrać kształt misternej konstrukcji, gdzie każde pasmo włosa odgrywa ważną rolę w całości uczesania. Jednak najbardziej mi się podobają nisko upięte koki zrobione z grubych pasm włosów, gdzie piękno tkwi w prostocie. Oto kilka przykładów:

Pierwsze uczesanie przypomina mi delikatny kwiat, gdzie pasma włosów zbiegają się do środka. Dodatkiem do tej fryzury są delikatne ozdoby w kształcie lilii:

kok ślubny, uczesanie ślubne, fryzura ślubna

Kolejna fryzura przywodzi na myśl kroplę wody. Jej głównym motywem jest zaczesane od góry pasmo włosów, oplatające cały kok:

kok, fryzura, panna młoda, uczesanie, upięcie

Następne uczesanie to mój faworyt. Pięknie zrobiona spirala z włosów, której niewątpliwą ozdobą są pasemka:

kok, fryzura ślubna, uczesanie ślubne, upięcie, koki

Asymetria to główne hasło dla następnego upięcia. Kok - węzeł upięty po lewej stronie konkuruje delikatnie z kwiatem orchidei:

kok, asmymetryczny, kwiat, upięcie, uczesanie ślubne, fryzura

Kolejny kok, trochę wyżej upięty niż pozostałe, z ciekawym motywem wijącgo się niczym powój grubego pasma włosów:

kok, uczesanie, fryzura, ślubna, upięcie włosów

I ostania propozycja - luźne upięcie z natapirowanymi na czubku włosami.

upięcie, uczesanie ślubne, kok. fryzura

Więcej fryzrur typu kok w galerii "Fryzury ślubne - włosy upięte i koki".

Pomysły na koki pochodzą ze stron: Romance-fire.com (kok z liliami), Wedding-all-about.blogspot.com (kok - kropla wody), Yourbestwedding.blogspot.com (kok - spirala), Dancerdiva25.blogspot.com (kok - wezeł), Fashionbride.wordpress.com (kok - powój), Weddingobsession.com (kok z natapirowanymi włosami).

piątek, 27 marca 2009, blog.weselinka

Polecane wpisy

  • Krótkie suknie ślubne

    Ślub i wesele kojarzą nam się zazwyczaj z długą, białą suknią ślubną. A przecież taka długość nie jest jedyną opcją. Piękna suknia do kolan może być równie zach

  • Pomander - kula z kwiatów

    Pomander to wynalazek średniowiecza. Kiedyś w metalowej kuli w kształcie jabłka noszono różne aromaty sporządzone przez perfumiarzy, które miały ustrzec przed i

  • Ślubne fryzury - krótkie włosy

    Buszując w sieci w poszukiwaniu inspiracji do ślubnej fryzury trudno trafić na ciekawe propozycje dla krótkich włosów. Mnie zajęło to kilka dobrych godzin, a ot

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Galeria tygodnia

Dekoracje stołu weselnegoWeselinka - ślub i wesele

statystyka