Fotografia i wideo

czwartek, 04 grudnia 2008

Tyle tych rzeczy do załatwienia przed ślubem, że czasami ciężko pomyśleć o szczegółach. Tak jest dla przykładu z fotografowaniem. Najpierw szukamy po różnych forach i wśród znajomych dobrego fotografa. Później planujemy ze szczegółami miejsce i porę sesji fotograficznej. Koncentrujemy się np. na ilości odbitek, która nam przysługuje w cenie usługi i zapominamy o kilku ważnych szczegółach takich jak:

buty bukiet ślub wesele

- Prośba do fotografa o zrobienie zdjęć naszej sukni ślubnej pod kątem sprzedaży po weselu (na gładkim tle, w dobrym świetle, bez Pana Młodego zakrywającego część naszej kreacji i w sposób prezentujący suknię z najlepszej strony)

-  Ustalenie z kim chciałybyśmy być sfotografowane oprócz Pana Młodego (ładne zdjęcie z Panną Młodą docenią nasi rodzice, babcia, siostra, przyjaciółka)

- Zrobienie listy detali ślubnych, które chciałybyśmy mieć sfotografowane na pamiątkę 

Czasami naciskamy, aby fotograf towarzyszył nam w dniu ślubu, aż do zakończenia imprezy. Błąd. Po północy widać już  zmęczenie. Większość ma błyszczące twarze, wino i śpiew na ustach.  Zdjęcia po północy nie będą już najlepsze mimo całego kunsztu fotografa. Dlatego tuż po oczepinach pożegnajmy się z aparatem lub kamerą i bawmy się swobodnie, aż do białego rana :-)


Galeria tygodnia

Dekoracje stołu weselnegoWeselinka - ślub i wesele

statystyka